Tume-Agri Oy

PL 77
Sudenkorventie 1
14200 Turenki

puh. 0207 433 060
Faksi 03 688 2305

etunimi.sukunimi@tumeagri.fi
info@tumeagri.fi

Puheluiden hinnat 1.1.2013 alkaen (alv 24 %)
Kiinteästä verkosta 8,35 snt/puh + 7,02 snt/min
Matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min
Ulkomailta tavallinen ulkomaanpuheluhinta

Hallinto

Patrik Jungarå
Toimitusjohtaja
p. 0400 610027
patrik.jungara@tumeagri.fi

Minna Salonen
Talouspäällikkö
p. 0400 662511
minna.salonen@tumeagri.fi

Tuotekehitys

Heimo Valli
Suunnittelupäällikkö
p. 040 1341760
heimo.valli@tumeagri.fi

Tuotanto

Erkki Kainulainen
Tuotantopäällikkö
p. 050 5982233
erkki.kainulainen@tumeagri.fi

Markkinointi

Juha Niinistö
p. 040 4506484
juha.niinisto@tumeagri.fi
Betjäning även på svenska

Heikki Sola
Markkinointijohtaja
p. 040 5111545
heikki.sola@tumeagri.fi

Pekka Kaartinen
Konemyynti
p. 040 4506482
pekka.kaartinen@tumeagri.fi

Patrik Jungarå
Vientijohtaja
p. 0400 610027
patrik.jungara@tumeagri.fi

Teemu Valta
Vientipäällikkö Skandinavia
p. 0400 260 784
teemu.valta@tumeagri.fi

Tiina Uschanov
Myyntisihteeri
p. 0400 669423
tiina.uschanov@tumeagri.fi

Jälkimarkkinointi

Katso tästä linkistä sesongin yhteystiedot

Pasi Kivistö
Jälkimarkkinointipäällikkö
(Tehdaskunnostukset, Varaosamyynti)
p. 040 5034949
pasi.kivisto@tumeagri.fi

Jani Hanninen
Varaosamyynti
p. 040 4570535
jani.hanninen@tumeagri.fi

Vesa Luukkonen
Huoltopäällikkö (Takuu, Huolto, Tekninen neuvonta)
p. 040 6217072
vesa.luukkonen@tumeagri.fi

 Lähetä viesti

(luetaan arkisin klo 8.00 – 16.00)